FRESH.

Wszystko zaczęło się od ludzi, którym zależało na uczciwości, zaufaniu, szacunku do klientów i pracowników, oraz otwartości na drugiego człowieka. Chcieliśmy zrobiś coś po swojemu — porządnie i na czystych zasadach, dlatego 2003 roku założyliśmy profesjonalną firmę sprzątającą FRESH TEAM.

Początkowo działaliśmy tylko lokalnie, ale z biegiem czasu zostaliśmy docenieni również przez klientów z innych części Polski i dziś świadczymy nasze usługi w całym kraju.

Chcemy sprostać współczesnym wymaganiom, dlatego wprowadziliśmy podział naszych usług na Fresh Pro, czyli profesjonalny serwis sprzątający i usługi dodatkowe, a także Fresh Bio, który obejmuje wyłącznie ekologiczne rozwiązania w zakresie.

Specjalizujemy się w sprzątaniu:

  • obiektów handlowych, hotelowych, przemysłowych, magazynów, centrów logistycznych
  • obiektów o podwyższonych wymaganiach higienicznych: placówek służby zdrowia, zakładów przemysłu spożywczego (HACCAP), obiektów high-tech, hal sportowych, basenów
  • budynków przed odbiorem lub audytem terenów zewnętrznych

WYKONUJEMY RÓWNIEŻ USŁUGI:

  • czyszczenia i konserwacji podłóg oraz nawierzchni
  • prania dywanów, wykładzin i tapicerek
  • mycia okien (prace alpinistyczne), przeszkleń i drzwi
  • czyszczenia fasad, elewacji budynków i reklam zewnętrznych
  • ozonowania

Fresh Bio to

Lewa strona

freshbio_logo.png

Świadomie podążamy za zmieniającym się światem, dlatego wprowadziliśmy nowe usługi, które są przyjazne naturze.

Zależy nam na ograniczeniu negatywnego wpływu sprzątania na środowisko, redukcji alergenów oraz bezpieczeństwie naszych klientów.

W całym procesie sprzątania korzystamy wyłącznie z ekologicznych rozwiązań i środków czystości, które są wolne od szkodliwych związków chemicznych, w tym parabenów, chloru oraz fosforanów.

freshpro_logo.png

Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe na najwyższym poziomie, dostosowując program sprzątania do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasza wykwalifikowana kadra dba o jakość wykonywanych usług, bazując na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy oraz nowoczesnym sprzęcie czyszczącym.

Prócz profesjonalnego serwisu sprzątającego, oferujemy również inne usługi, takie jak serwis maszyn oraz sprzedaż naszej marki środków czyszczących MR SMART.

Fresh Pro to

Prawa strona

Kontakt

FRESH TEAM sp. z o.o.

ul. Granitowa 6
87-100 Toruń

tel.: +48 566 572 850
email: biuro@fresh.torun.pl

www.fresh.torun.pl